Osobný maklér


Dovoľte mi,

aby som sa Vám predstavila. Som osobný maklér, pričom nezáleží, či ste v pozícií predajcu/kupujúceho alebo prenajímateľa/nájomcu.

Podstatou tohto inštitútu je individuálny prístup ku klientovi s jeho komplexným zastupovaním pre Vás bezpečným a pohodlným spôsobom. Mojim cieľom je na základe podrobnej analýzy požiadaviek klienta s využitím všetkých podkladov pripraviť a následne profesionálne realizovať pre klienta najvýhodnejšie riešenie. Špecializujem sa na región Bratislava a okolie. Mám dlhoročnú prax a skúsenosti s predajom bytov a rodinných domov, mojou prioritou je orientácia na klienta a jeho potreby.

Možno aj Vy v súčasnosti rozmýšľate o predaji domu či bytu alebo máte vo svojom okolí príbuzných či známych, ktorí majú nehnuteľnosti na predaj. V tomto prípade im, prosím, dajte na mňa kontakt a ja im rada pomôžem s predajom ich nehnuteľnosti. Týmto by som Vás rada informovala, že tým, ktorí ma doporučia a obchod sa následne zrealizuje ako aj tým, ktorí odporučia nehnuteľnosť z mojej ponuky na predaj, vyplácam odmenu 5 - 10% z mojej provízie.

 

Ponúkam:

•Realitný servis - poradenstvo, inzercia (správny a kompletný popis nehnuteľnosti s príslušnou fotodokumentáciou), obhliadky, zabezpečenie znaleckých posudkov, komunikácia s úradmi ako je katastrálny úrad, notár, správcovská spoločnosť a pod.

•Právny servis - nájomné zmluvy, zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpne zmluvy a pod.

•Finančný servis - kompletné informácie o poskytovaných hypotekárnych produktoch (v spolupráci s renomovanými finančnými spoločnosťami na základe bonity klienta a ceny nehnuteľnosti pomôžeme s výberom úverového produktu alebo kombinácie produktov, ktoré budú najvhodnejším riešením a zabezpečím kompletnú komunikáciu s bankovým subjektom) Súčasťou je i poradenstvo a analýza v oblasti trhu s nehnuteľnosťam

 

Okrem štandardných a základných služieb Vás oslobodím:

ak predávate so mnou:

• od nespočetného množstva zbytočných telefonických príp. osobných kontaktov potencionálnych záujemcov

• zamedzím rôznorodým popisom Vašej nehnuteľnosti prezentovanej na internetových portáloch realitných kancelárií

• od únavných a nie vždy časovo Vám vyhovujúcich obhliadok nehnuteľností

• od dohadovania o predajnej/kúpnej cene

• od rokovaní o zmluvných podmienkach predaja/kúpy príp. o spôsobe financovania

• výrazného úbytku osobného voľného času

ak prenajímate so mnou:

• vyhľadávam, vyberám klientov na prenájom nehnuteľnosti, vy len odsúhlasíte nájomcu, v prípade odstúpenia nájomcu pred ukončením zmluvy automaticky hľadám ďalšieho aby Vám nehnuteľnosť „neležala ľadom“

• nechodíte na obhliadky

 

O mne

Predaj či prenájom nehnuteľností je proces, ktorý vyžaduje nielen znalosti z danej oblasti, ale aj zosúladenie postupu práce podľa konkrétneho obchodného prípadu v závislosti od časových, právnych, finančných a iných faktorov ovplyvňujúcich daný obchod. Ku klientom pristupujem vždy individuálne so snahou poskytnúť maximálny komfort pri sprostredkovaní daného obchodu. Garanciou je profesionálny servis a odborný prístup.

#odbornosť #servis #predaj #kúpa #prenájom #certifikát #cena #proces #vybavenie #byvanie #bezpečie #exkluzivita #serióznosť