Referencie

Na tejto stránke nájdete niektoré z referencií od mojich bývalých, ale aj súčastných klientov

Ostatné referencie nájdete na tejto stránke

"Týmto potvrdzujeme, že pani Jana Hoozová pracovala na predaji bytov v rezidenčnej nehnuteľnosti Devínsky dvor. 

Spoločnosť Benuga  - developer projektu bol veľmi spokojný s realizáciou predaja a profesionálnym prístupom realitnej maklérky.

Pani Jana Hoozová pristúpila do projektu v roku 2017 a uskutočnila predaj 100 bytov.

Realitná maklérka má vysokú úroveň odbornosti v realitnej oblasti a je zameraná na dosiahnutie daných cieľov. Taktiež vysoko hodnotíme jej ľudský prístup ku klientom.

 

Kontakt na zástupcu developera: Jaroslava Marcineková, mobil 0908 777 784   

Jaroslava Marcineková

        office manager

"Výborná spolupráca,  ústretová, spoľahlivá, rýchla príprava zmlúv,  profesionálny prístup."

B.Trojan

"Najlepší maklér akého som kedy mal, posledných 12 rokov realizujem (vzhľadom na spokojnosť aj naša rodina a známi) všetky kúpy predaje a prenájmy iba s pani Hoozovou. Čo mám na nej najradšej je odborný full servis (aj právny) a profesionálne poradenstvo."

Michal Filc

 

"Realitnú maklérku p. Hoozovú možem len a len odporučiť všetkým klientom, ktorí zvažujú predaj alebo kúpu nehnuteľnosti. Prechádzala som v živote tažkým obdobím, kedy som sa musela rozlúčit s rodičovským rodinným domom a presťahovať so do bytu. V dnešnom svete nie je samozrejmosťou, že ľudia s ktorými spolupracujete sa stanú aj Vašimi priateľmi. U p. Hoozovej to tak bolo. Veľmi si vážim jej profesionalitu ktorú nadobudla mnohoročnou praxou, priateľský prístup a férovanie jednanie. Ak budem ešte niekedy v živote riešiť predaj či kúpu nehnuteľnosti, tak len s realitnou maklérkou p. Hoozovou. Ešte raz ďakujem."

P. Vaľo

 

"Janka, ďakujem, že si sa ujala predaju nášho 3. izbového bytu v Petržalke. Uvedomujeme si, že to bolo naozaj veľmi komplikované, no zvládla si to nad naše očakávania - rýchlo a za veľmi dobrú cenu. Dosť si si s nami vytrpela a sme Ti naozaj veľmi vďační. Vždy si bola pohotová, pripravená, nonstop k dispozícii s profesionálnym prístupom. Ako maklérku Ťa určite odporúčam, náš život si zmenilo niekoľko násobne a sme tvoji dlžníci. Prajeme ti pekný deň a mnoho tak spokojných klientov ako ja s Evkou."

Ing. Jablonovský

 

"S manželkou sme čakali bábätko a po dlhom zvažovaní sme sa rozhodli, že potrebujeme väčší bytík. To znamenalo predať náš na ktorom sme mali hypotéku a kúpiť väčší. Začali sme preto listovať v realitných časopisoch a každý večer po práci na internete. Časom sme zistili, že bude lepšie sa zveriť do rúk realitnému odborníkovi. Videli sme reklamu p. Hoozovej na našom sídlisku. Verili sme, že sa našej lokalite rozumie a bude pre nás najlepšou voľbou. Bola promptná, milá, skúsená a mal potrebné vedomosti a hlavne ju zaujímali naše potreby. Celý proces predaja a následnej kúpy prebehol oveľa ľahšie a čistejšie ako keby sme sa do toho pustili sami. Dôležité pre nás bolo, že nám pomohla so všetkými papierovačkami, všetko za nás obehala a všetok stres počas predaj prebrala na seba. V budúcnosti veľmi radi pani Hoozovú opäť oslovíme".

Manželia Veselskí

 

"Ďakujem pani Hoozovej za profesionálny a zároveň ľudský prístup. Predaj prebehol bez problémov, z jej strany plná podpora, bez najmenšieho zaváhania riešenie otázok ohľadom hypotéky, vinkulácie, katastra a následného prevodu práv nehnutelnosti. Ďakujeme"

Jozef K.

 

"Jednoznačne profesionálny a ľudský prístup. Oceňujem hlavne výbornú komunikáciu s pani maklérkou a ochotu a snahu pomôcť a vyhovieť. Nemusela som nikde chodiť vybavovať, čo mi veľmi pomohlo pri mojej časovej zaneprázdnenosti. Ak predávať alebo kupovať nehnuteľnosť, tak s pani maklérkou Janou Hoozovou. Jej kontakt posúvam ďalej. Ďakujem za všetko."

Mgr. Kadlecová

 

Oceňuji korektní, rychlé, kompetentní jednání, spolehlivost a ochotu. Doporučuji všem tuto paní makléřku, bezchybná! Děkuji

Igor Jamnický

 

"Spolupráca s pani maklérkou? Ústretovosť, všetko bez problémov, mala som pocit, že veľakrát robila aj to, čo nemusela. Prekvapilo ma, čo všetko treba zabezpečiť (geodeta, znalca, kataster, banku..) a o toto všetko sa pani Janka Hoozová postarala a vybavila, pokiaľ som sa ja venovalala svojej práci. Veľmi dobre sa mi s ňou spolupracovalo, môžem vrelo doporučiť. Dávam 1*! Ďakujem."

Marika J.

 

"Boli sme spokojní, ako celá kúpa prebiehala. Jej priebeh bol hladký, nemuseli sme sa o nič starať. Pani Hoozová na všetko dozerala, o všetkom nás informovala, vybavila všetko, čo sme potrebovali. Keď budeme nabudúce predávať byt, obrátime sa na vás. Ďakujeme za Vašu ústretovosť, profesionálny a ľudský prístup. "

Manželia Jendekoví

 

"Doporučujem! Skvelý a rýchly sevis, bezproblémová komunikácia, krásne fotografie bytu, jednania na profesionálnej úrovni."

Bc. Peter Klas